چگونه بفهمیم WhatsApp ما هک شده است؟

هک شدن WhatsApp می‌تواند بدترین کابوس برای هر کس باشد. هک WhatsApp به این معنی است که شخص دیگری می‌تواند به چت‌های شخصی، اطلاعات و رسانه‌ها دسترسی پیدا کند. در برخی موارد حتی هکر می‌تواند خودش را جای شما جا بزند و چت‌هایتان را پاک کند، به چت هایتان پاسخ دهد و حتی با حساب شما مرتکب جرم شود.

هکرها از طرق مختلف همچون نسخه وب WhatsApp یا ثبت کردن شماره شما در دستگاهی دیگر می‌توانند به داده‌های WhatsApp شما دسترسی پیدا کنند.

اگرچه یک شماره WhatsApp نمی‌تواند همزمان بر روی دو موبایل کار کند، اما اگر شماره تان را در دستگاه دیگری ثبت کنید، این امکان وجود دارد که هکرها به چت‌هایتان دسترسی پیدا کنند. هکرها همچنین می‌توانند فوراً QR کد شما را اسکن کرده و از هر جای جهان به مکالمات شما دسترسی پیدا کنند.

راه دیگری که از طریق آن می‌شود WhatsApp را هک کرد استفاده از اپلیکیشن‌هایی نظیر Spyzie است که ادعا می‌کنند می‌توانند WhatsApp را هک کنند. برای این که هکر بتواند از این نوع اپلیکیشن‌ها برای هک WhatsApp شما استفاده کند، باید یک نرم افزار کوچک را روی گوشی شما نصب کند و این گونه به مکالمات شما دسترسی پیدا کند.

علائم هک WhatsApp :

1. افزایش مصرف اینترنت

2. رفتارهای عجیب گوشی

3. پیام ها و گروه های ناشناس

4. تخلیه ناگهانی باتری گوشی

منبع:

https://iransoicalsec.me/en//